Çilingir hizmetinde yılların deneyimini hizmetimize yansıtarak, sizlerin memnuniyetini

kazanmaktayız. Kurulduğumuz yıldan beri hizmet çeşitliliğini artırmak için gereken donanım

takviyesini ve ekipman alımını yapmaktayız. Her duruma karşı gerekli çözümleri üreten

ekibimiz, çeşitli hizmetleri ustaca yerine getirir. Kapaklı Çilingir firmamızdan alabileceğiniz hizmetler şu şekildedir:

  • Kapı kilit açma
  • Oto anahtar çoğaltma
  • Anahtar çoğaltma

Hizmetlerimizi sunarken farklı yöntemler kullanmaktayız. Kapılar açılırken yetkili ekip arkadaşlarımız tarafından en uygun yöntem seçilir. Ekip arkadaşımız kapıyı inceledikten sonra en uygun yönteme karar verir.

Kapı kilit açma hizmetimizde sadece gerekli durumlarda kilit değiştirilir. Kapı eğer içeriden kilitli değilse çoğunlukla kilit değiştirmeye gerek kalmaz.

Ev ve oto anahtar çoğaltma hizmetimizden yararlanarak istediğiniz sayıda anahtar elde edebilirsiniz. Her türlü anahtar, itinalı bir şekilde çoğaltılır. Firmamız bugüne kadar acil durumlarda olan pek çok vatandaşımıza destek vermiştir. Çocuğunuz evde kaldığında, hasta ya da yaşlı yakınlarınıza ulaşamadığınızda, ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kapaklı Çilingir firmamız, ilçemizde aradığınız kalitede hizmeti bulabileceğiniz nadir adreslerden biridir. Yıllardır pek çok müşterimiz, aldıkları hizmetten memnun kalarak çevrelerine de bizi tavsiye etmektedir. Ekip arkadaşlarımız, hız konusunda ve müşteri iletişimi konusunda gösterdikleri hassasiyetle her zaman örnek teşkil eder.

Kapı kilit açma hizmetimizden farklı modelde olan kapılar için yararlanabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız, hizmetlerini sunarken her zaman profesyonel işçilik sergiler. Tüm kapılar, en problemsiz şekilde açılır. Ekibimiz, Kapaklı’nın her yerine hızlı bir şekilde ulaşır. Böylece acil durumlarda, kilitli kalan kapıların hızlıca açılması sağlanır.

Kapaklı Çilingir numarası üzerinden her zaman bize ulaşabilir ve hizmetlerimizden problemsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Oto anahtar çoğaltma hizmetlerimiz için firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece yedek anahtarları gerekli durumlarda kullanma şansınız olur.